Kiedy zamawiający może odrzucić ofertę z powodu nieprzedłużenia terminu związania ofertą?

Odrzucenie oferty z powodu nieprzedłużenia terminu związania jest tylko wtedy dopuszczalne, gdy z wnioskiem w tej sprawie wystąpił do wykonawcy sam zamawiający (art.89 ust. 1 pkt 7a Prawa zamówień publicznych). Jeśli więc inicjatywy takiej nie wykazał sam wykonawca, to zamawiający nie jest uprawniony do odrzucenia oferty.

 

Stan prawny: 8.10.2018 r.

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszym ekspertem

/
/

Udostępnij

Skomentuj

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Email addresses will be obfuscated in the page source to reduce the chances of being harvested by spammers.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.